"BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE"- spotkania z policjantem w przedszkolach i szkole.
  • 21 Styczeń 2024

Dbając o bezpieczeństwo dzieci w czasie zbliżających się ferii zimowych odbyły się spotkania profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszem policji asp. szt. Grzegorzem Antkowiak. Podczas spotkań Pan policjant przypomniał o zagrożeniach mogących pojawić się w czasie ferii. Omówił zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu, a także jak należy się ubrać i zachowywać podczas wycieczki w góry. Uświadomił dzieciom do kogo mogą się zwrócić w przypadku zgubienia się w obcym miejscu. Dzieci miały również okazję przypomnieć sobie i utrwalić numer alarmowy. Serdecznie dziękujemy Panu Grzegorzowi Antkowiak za spotkanie oraz przekazanie cennej wiedzy nt. bezpieczeństwa dzieci.