Udział w projekcie
Udział w projekcie " Szlachetna paczka dla dziecka więźnia"
  • 02 Styczeń 2024

W czasie adwentu wolontariusze Szkolnego Koła Caritas w Rudniku otrzymali 2 listy więźniów w których proszą o zrobienie paczek  świątecznych dla swoich  dzieci. W  czasie zajęć uczniowie zapoznali się z treścią otrzymanych listów następnie podali swoje propozycje jakie upominki spodobają się opisanym w listach dzieciom. Prezenty zostały zakupione, dodatkowo niektórzy uczniowie wykonali własnoręcznie upominki, które zostały dołączone do świątecznie ozdobionych paczek. Gotowe prezenty zostały wysłane pocztą do adresatów by mogli cieszyć się niespodzianką w święta.

Akcja wywołała w sercach uczniów radość i satysfakcję z możliwości pomocy innym dzieciom. Można było zaobserwować ogromne zaangażowanie wśród uczniów w realizacji tego zadania. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w  projekt.

<div dir="ltr" style="box-sizing: border-box; border-width: 0px; border-style: solid; overflow-wrap: break-word; border-color: var(--newhope-colors-white); color: rgb(44, 47, 69); font-family: Inter, -apple-system, BlinkMacSystemFont, " segoe="" ui",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif,="" "segoe="" ui="" emoji",="" symbol",="" "apple="" color="" emoji";="" font-size:="" 11px;="" left:="" auto="" !important;="" z-index:="" position:="" static="" !important;"="">