Wigilia w naszej szkole
  • 22 Grudzień 2023

W piątkowe przedpołudnie uczniowie wraz z panią Dyrektor i opiekunami zeszli do choinki stojącej na centralnym skrzyżowaniu w Rudniku, niosąc pomalowane postaci ze stajenki oraz symboliczne prezenty, wykonane przez  przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej.

Po powrocie na hali sportowej wszyscy spotkali się na wspólnym kolędowaniu. Wniesiono Betlejemskie Światło Pokoju, a ks. Joachim odczytał fragment ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa. Następnie wystąpiły poszczególne klasy, soliści i nauczyciele prezentując kolędy i pastorałki. Na zakończenie Dyrektor ZSP złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia.

Po uroczystości uczniowie poszczególnych klas wraz z wychowawcami  udali się do sal na tradycyjne wigilie.

WESOŁYCH, ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA