MIKOŁAJKI  W PRZEDSZKOLU W RUDNIKU
MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU W RUDNIKU
  • 06 Grudzień 2023
„Jedzie, jedzie w wielkich saniach,
poprzez lasy, poprzez pola.
Obdaruje prezentami wszystkich ludzi dookoła.
Kto to? Kto to? Kto?
To święty Mikołaj, ho, ho, ho.
Tak do nas zawoła: ho, ho, ho.
Już idzie do dzieci, ho, ho, ho
ze szkoły, przedszkola, ho, ho, ho.”
Tak właśnie dzisiaj, 6 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudniku, dzieci śpiewały dla długo oczekiwanego gościa, który podobnie jak w roku ubiegłym przyjechał do nas bryczką razem ze swoimi pomocnikami-Elfami – Iwoną, Eweliną i Józkiem.
Najpierw Mikołaj spotkał się z uczniami klas I-III i obdarował ich pyszną czekoladą, w zamian otrzymując muzyczne prezenty od dzieci. Później przyszła pora na przedszkolaki, które z wielką niecierpliwością czekały w swoich salach. Radość dzieci była ogromna, kiedy zobaczyły Mikołaja przejeżdżającego, a potem idącego pod oknami przedszkolnymi, a potem… już witał się z nimi w sali starszaków.
Przed rozdaniem prezentów dzieci zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy oraz zaśpiewały dla niego piosenki, których nauczyły się w przedszkolu.
Mikołajowi bardzo spodobały się występy dzieci, więc obdarował Je przywiezionymi upominkami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w pomoc w zorganizowaniu spotkania z Mikołajem.