MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS ZIMOWO ŚWIĄTECZNY
  • 13 Grudzień 2023
W środę, 13 grudnia w Przedszkolu w Rudniku odbył się Międzyprzedszkolny konkurs wiedzy i piosenki zimowo- świątecznej pt. "Ten magiczny czas". Konkurs był organizowany pod patronatem Wójta Gminy Rudnik. W konkursie wzięły udział wszystkie przedszkola z naszej Gminy.
Przybyłych gości przywitały organizatorki konkursu Martina Kocur i Justyna Płowucha, dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Weronika Żymełka oraz Wójt Gminy Rudnik Piotr Rybka.
Podczas konkursu przedszkolaki zaprezentowały wspaniałe występy artystyczne o tematyce zimowo- świątecznej, a także wykazały się dużą kreatywnością oraz wiedzą podczas wykonynawych zadań konkursowych. Na wszystkich uczestników czekały atrakcyjne nagrody, które wręczył sam Wójt.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy swoją pomocą przyczynili się do organizacji konkursu. Są to: Wójt Gminy Rudnik, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rudniku oraz Zakład Hodowli Roślin i Zakłady Nasienno Rolne "Danko".