Mikołajki na sportowo
  • 14 Grudzień 2023

Jak co roku w okresie bożonarodzeniowym wszyscy uczniowie klas I-III z terenu naszej gminy zgromadzili się w mikołajkowym nastroju na hali sportowej przy ZSP w Rudniku. Zmagania sportowe są zawsze bardzo wyczekiwane i lubiane przez wszystkich uczniów. Na początek w rytm znanych dziecięcych przebojów odbyła się wspólna rozgrzewka, a następnie rywalizowano w konkurencjach: szybkościowych, zwinnościowych i zręcznościowych. Każda konkurencja wzbudzała mnóstwo emocji i zaangażowania. Odbył się również turniej piłki nożnej i turniej gry w dwa ognie. W rywalizacji liczyła się dobra zabawa i wspólna integracja.

Wszystkim tym zabawom towarzyszył oczywiście sam Święty Mikołaj, a nad sprawną organizacją czuwała Bożena Walaszek.

Kończąc mikołajkowe zmagania sportowe, każdy uczestnik otrzymał słodki mikołajkowy upominek ufundowany przez Wójta Gminy Rudnik - Pana Piotra Rybkę.

Do zobaczenia za rok