Kiermasz świąteczny
  • 11 Grudzień 2023

W sobotę, 9.12.2023r. odbył się na hali sportowej w Rudniku Kiermasz Świąteczny. Gwar, muzyka, zapach kawy, herbaty, ciasteczek i ciast, świąteczne dekoracje i emocjonującą gra aktorska- to wszystko można było poczuć, zobaczyć i usłyszeć na szkolnych korytarzach i hali sportowej.

W cudowną atmosferę wprowadziły zebranych gości zdolne przedszkolaki, utalentowani uczniowie, a także kreatywni nauczyciele oraz pracownicy przedszkola. Oprócz występów przedszkolaków i pokazów tanecznych uczniów naszej szkoły w atmosferę świąt zostaliśmy wprowadzeni dzięki jasełkom ze współczesnym przesłaniem przygotowanym przez: p. Danielę Stiebler, Karinę Puls i Karinę Sekułę. Wyjątkowa gra aktorska, muzyka, dekoracja dały ucztę dla oka i ucha.

Na kiermasz stworzono również różne rękodzieła oraz EKO- BAZAREK z domowymi przetworami m.in. miodami, dżemami, powidłami, sokami, ogórkami. Świetlica wraz z Paniami Katarzyną Pawlik oraz Sylwią Przybyłą przygotowały ozdoby świąteczne. Oprócz tego było też malowanie buziek.

Przygotowania do świąt rozpoczęliśmy radosnym spotkaniem, które nie byłoby możliwe, gdyby nie współpraca rodziców, nauczycieli oraz pracowników i dzieci przedszkolnych oraz szkolnych ZSP w Rudniku. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Dziękujemy również za obecność gościom, którzy postanowili spędzić z nami ten dzień!