PODSUMOWANIE SZKOLNEJ AKCJI RAZEM POMAGAMY
  • 04 Grudzień 2023

W miesiącach październiku i listopadzie odbyła się, już po raz drugi, w naszej szkole akcja pomocy dla dzieci chorych onkologicznie, podopiecznych fundacji „Gdy liczy się czas”. Koordynowana była ona przez uczniów klasy 7 pod opieką pani Bożeny Walaszek – opiekuna samorządu uczniowskiego i pani Kariny Sekuły – pedagoga szkolnego. Uczniowie przygotowali plakaty informacyjne oraz skarbonki, które umieszczone zostały w każdej klasie.

Podczas „Nocy bibliotek”, w geście solidarności z chorymi dziećmi, ubrani w piżamy, zatańczyliśmy wspólnie taniec „Belgijkę”. Uczniowie klas IV-VIII obejrzeli także filmy poświęcone tej tematyce.

Akcja organizowana była pod hasłem „Wrzuć piątaka dla dzieciaka”, a zebrana kwota w wysokości 300 zł. została przekazana na konto fundacji „Gdy liczy się czas”.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które aktywnie uczestniczyły w naszej akcji.

Otrzymaliśmy również podziękowania za nasze działania od fundacji:

"Jesteście naszymi Aniołami w Piżamach❤

Liczymy, że spotkamy się jeszcze raz nie tylko w Piżamach :)

Mamy wspaniałe plany!

Niech anioły uciskają was od nas ❤ Przesyłamy wam piękne dyplomy z podziękowaniami i magiczną odznakę małego czarodzieja Mogwartu - Mogę i Jestem tego Wart! Naszego magicznego ośrodka, który budujemy wspólnymi siłami!

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy,

ekipa Biegu i Dnia w Piżamach"