Zaczarowany świat magii i wróżb  czyli Andrzejki w naszej szkole
Zaczarowany świat magii i wróżb czyli Andrzejki w naszej szkole
  • 01 Grudzień 2023

Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy. Wróżby uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieś się w świat marzeń i fantazji. Tak właśnie było też w naszej szkole. W tym roku Samorząd Uczniowski przygotował zabawy andrzejkowe pod hasłem "Spotkanie z wróżbą". Po uświadomieniu, że jednak wszystkie wróżby należy traktować tylko jako żarty i zabawę, wszyscy uczniowie przystąpili do wspólnej zabawy zmieniając halę sportową w tajemniczą "komnatę wróżb".

Szkolne wróżki i wróżbici przepowiadali przyszłość z kart, dłoni oraz innych magicznych przedmiotów. Uczniowie z niecierpliwością przekłuwali papierowe serca, aby odczytać imię swojej sympatii. Każdy mógł się dowiedzieć kim będzie w przyszłości.

Ten dzień upłynął w bardzo radosnej atmosferze, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

Nasze wróżki to: Julia Nadachewicz, Nadia Grygutis, Emilia Rudek, Zuzanna Fiegel, Magdalena Skroban, Clara Chruściel oraz wróżbici Jacek Fiołka i Damian Banik.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę