PODSUMOWANIE AKCJI „KASZTANOBRANIE”  W PRZEDSZKOLACH ZSP W RUDNIKU
PODSUMOWANIE AKCJI „KASZTANOBRANIE” W PRZEDSZKOLACH ZSP W RUDNIKU
  • 19 Listopad 2023
Tegoroczna akcja była już trzecią edycją, w której udział wziął nasz zespół, natomiast drugą, w której udział wzięły przedszkola należące do ZSP w Rudniku.
Do akcji „Kasztanobrania” zaangażowały się całe rodziny naszych wychowanków i udało się im nazbierać naprawdę dużą ilość kasztanów. Dla wszystkich zbierających Rada Rodziców ufundowała słodki upominek, natomiast zwycięzcy, którzy uzbierali największą ilość kasztanów, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Wyniki akcji w przedszkolach wyglądają następująco:
Przedszkole w Rudniku
I miejsce – Natalia Reichel 1125kg
II miejsce – Gracjan Leksza 1111kg
III miejsce – Leon Arendarski 145,5kg
Wyróżnienie otrzymali Filip i Lena Kocur -210kg
Przedszkole w Szonowicach
Największą ilość kasztanów zebrał Gabriel Głowik, a na wyróżnienie zasłużyli: Wojtek Głowik, Leon Kudla, Roksana Mańka, Dominik Ciężkowski i Alicja Schink.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję oraz Rodzicom, którzy pomogli w załadunku zebranych kasztanów.