„Kim zostanę w przyszłości- przedszkolak w świecie zawodów” czyli innowacja pedagogiczna w rudnickim przedszkolu.
  • 15 Listopad 2023
Zapoznanie dzieci z wybranymi zawodami i środowiskiem pracy, kształtowanie pozytywnej i proaktywnej postawy dzieci wobec pracy, a także pobudzanie i rozwijanie zainteresowań dzieci to cel główny wprowadzanej w Przedszkolu w Rudniku innowacji pedagogicznej.
W środę, 15 listopada, odbyło się pierwsze spotkanie, na którym dzieci dowiedziały się, kto to jest położna, czym się zajmuje, jak wygląda jej strój, akcesoria pracy. Bardzo ciekawie o swojej pracy opowiedziała wszystkim przedszkolakom pani Karolina, mam naszego Rafałka.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały i z jeszcze większym wypróbowywały różnych akcesoriów przyniesionych przez naszego gościa.
Pani Karolinie serdecznie dziękujemy za miłe i pouczające spotkanie i poświęcony czas.