Szkoła z Energią
  • 14 Listopad 2023

"Szkoła z Energią" pod takim hasłem odbył się w niedzielę, 12 listopada br. na hali sportowej w Rudniku piknik edukacyjny dla uczniów kl. I-VIII z terenu Gminy Rudnik, której organizatorem była firma Tauron.

Osią imprezy był konkurs plastyczny dla dzieci pn. Malujemy wiatr. Wśród nagrodzonych uczestników pikniku znaleźli się nasi uczniowie:

Martyna Musioł

Mateusz Mrowiec

Amelia Kałdońska

Wiktoria Rzepka

To właśnie ich prace zostały zakwalifikowane do finału i powalczą o nagrody główne! Serdecznie gratulujemy!

Gdy część dzieci zajętych było twórczością pozostałe wzięły udział w edukacyjnych animacjach. Był czas na zdobywanie wiedzy o zielonej energii, pokaz produkcji prądu, możliwość skorzystania z dmuchańca-zjeżdżalni oraz warsztaty kreatywno-techniczne.

Dla uczestników zarówno tych młodszych, jak i tych nieco starszych czekał również darmowy bufet w postaci gofrów, popcornu, waty cukrowej, owoców, hot-dogów .