PRZERWA NA CZYTANIE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ
  • 19 Pazdziernik 2023

Nie od dziś wiadomo, że czytanie książek ma wiele zalet m. in. rozwija wyobraźnię, empatię, ćwiczy koncentrację i pamięć. Poprzez czytanie książek poszerzamy wiedzę o świecie, budujemy swój system wartości i kształtujemy wrażliwość moralną. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do systematycznego odwiedzania naszej szkolnej biblioteki.

Uczniów klas I-III zapraszamy szczególnie w każdy wtorek na przerwie o godz.10.35 na wspólne czytanie. Możemy razem miło i pożytecznie spędzić czas podczas przerwy, posłuchać ciekawych opowiadań, mniej lub bardziej znanych bajek, spróbować swoich sił podczas rozwiązywania różnego rodzaju zagadek i rebusów czytelniczych.

Przerwa na czytanie” to także okazja do chwili relaksu i odpoczynku między lekcjami.

Serdecznie zapraszamy.