Elektrośmieci  podsumowanie
Elektrośmieci podsumowanie
  • 12 Pazdziernik 2023

Moje miasto bez elektrośmieci to program w którym już od wielu lat bierzemy aktywny udział dzięki wsparciu rodziców i mieszkańców naszej gminy.

Elektrośmieci, które zbieramy odbiera od nas firma recyklingowa, następnie odpady są segregowane a szkoła otrzymuje tak zwane punkty oświatowe, które możemy wymienić na sprzęt lub odpowiednie pomoce.

Tak było i tym razem – w czerwcu gdy na nasze konto wpłynęły punkty za ostatnią przeprowadzoną zbiórkę elektrośmieci wybraliśmy potrzebne pomoce. Długo czekaliśmy na realizację naszego zamówienia ale w końcu się doczekaliśmy i 3 .10.23 r. na apelu mogliśmy uczniom zaprezentować otrzymane pomoce: 3 mikroskopy uczniowskie, zestaw 4 kompletów puf po 12 sztuk (dla wszystkich uczniów klas 1-3), 3 książki do biblioteki i gra Bobble na spostrzegawczość do wykorzystania na różnych zajęciach.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze akcje i prosimy udział w kolejnych zbiórkach.

Koordynator akcji: Krystyna Rudek-Kampka