OGÓLNOPOLSKA AKCJA CZYTELNICZA
OGÓLNOPOLSKA AKCJA CZYTELNICZA "CZYTAM Z SERCEM" W SZONOWICACH i RUDNIKU
  • 05 Pazdziernik 2023
We wtorek - 3 października w szonowickim przedszkolu i w czwartek - 5 października w GBP dla rudnickich przedszkolaków, Pani Mariola Brachman przedstawiła dzieciom teatrzyk Kamishibai pt.: „Serce Misia”. Główny morał bajki polegał na pomocy misiowi Maksiowi, który miał kłopoty ze swoim serduszkiem. Rozmawiano o uczuciach, które mieszczą się w naszych sercach oraz o sposobach dbania o nie.
Pani Mariola przeczytała ponadto książkę Jo Witek „W moim sercu: księga uczuć” oraz książkę pop-up „Kolorowy potwór” Anny Lienas, która się bardzo dzieciom spodobała. Dzieci słuchały bicia serca przez stetoskop. Przedszkolacy kolorowali serduszka, a na koniec odbyła się sesja zdjęciowa z ramką w kształcie serca.
Dziękujemy za ciekawe zajęcia:)