DZIEŃ CHŁOPAKA W RUDNICKIM PRZEDSZKOLU
  • 29 Wrzesień 2023
"W tym dniu szczególnym- września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego."

W piątek 29.09 Maluszki świętowały Piracki Dzień Chłopaka  Piraci , aby zdobyć ukryty skarb musieli wykonać różnorodne zadania, które zostały ukryte na wyspie. Na początek wszyscy wsiedliśmy na tratwę, którą dopłynęliśmy do wyspy i zaczęliśmy odkrywać kolejne zadania. Były między innymi: łowienie rybek, przedmuchiwanie papierowych stateczków, przeciągnie liny i polowanie na morskie stwory. Wszyscy świetnie poradzili sobie z zadaniami i mogliśmy otworzyć skrzynie ze skarbem, którym okazały się medale dla Przedszkolnych piratów oraz złote monety. Tego dnia wszystkie Maluchy zostaly włączone do wspaniałych grup Krasnalków - 4latki, Pszczółek- 3latki i Sówek- 5latek, ale zanim to nastąpiło każdy musiał wypić specjalnie przygotowany na tę okazję eliksir  Na zakończenie naszej imprezy czekała na dzieci słodka niespodzianka, przygotowana przez kolegów ze starszej grupy.
Z kolei chłopcy z grupy starszaków poprzez różne konkurencje sportowe udowodnili wszystkim, że są chłopcami Super Bohaterami. Następnie dziewczynki w nagrodę upiekły dla nich pyszne babeczki, które każdy samodzielnie udekorował kolorowymi posypkami. Na koniec chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz wzięli udział w małej sesji zdjęciowej w grupowej fotobudce "Super Bohatera".
To był wesoły dzień