DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU W SZONOWICACH
  • 02 Pazdziernik 2023
Poniedziałkowy dzień- 2 października należał zdecydowanie do chłopaków.Tego dnia wszystkie zajęcia kręciły się głównie wokół nich,a to z racji ich święta,które przypadło w tym roku w sobotę 30 września.
Dziewczynki zasiadając w jury oceniały chłopaków. Każdemu wzorowo kibicowały po czym nagradzały brawami wysiłek. Chłopcy wzięli udział w różnych konkurencjach m.in. w przekładaniu piłeczek z jednego hula-hop do drugiego,układaniu ziarenek fasoli, budowaniu jak najwyższej wieży na czas. Na koniec odbył się quiz na temat bajek i baśni, który wygrał Marcel H. otrzymując koronę Super Chłopaka. Po tych wszystkich zmaganiach nadszedł czas na prezenty oraz słodką niespodziankę przygotowaną przez rodziców. Na placu zabaw czekała na wszystkie dzieci jeszcze jedna niespodzianka. Otóż nasze przedszkole postanowił odwiedzić Papa Smerf,który poczęstował wszystkich słodką watą cukrową. To był dzień pełen wrażeń i miłych niespodzianek.