Dzień Chłopca w klasach  I-III
Dzień Chłopca w klasach I-III
  • 02 Pazdziernik 2023

29 września w naszej szkole obchodzony był Dzień Chłopaka. Aby uczcić ten dzień w każdej klasie przygotowano niespodzianki. Klasa II wraz z wychowawczynią wybrała się na lody do pobliskiego sklepu. Następnie dziewczynki składały w tym szczególnym dniu, najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy i chłopcy dostali super upominki- słodkości, soczki oraz medale „chłopaków na medal” i zakładki do książki Chłopcy z klasy 1 zostali obdarowani przez swoje koleżanki skromnym upominkiem , słodkościami, dyplomami z autografami koleżanek z klasy i milutkim przytulaskiem w dowód uznania , że są bardzo lubiani. Był to szczególny dzień dla wszystkich chłopców z klas I - III. Wszyscy uczniowie mieli też okazję skorzystać z jeszcze jednej atrakcji przygotowanej przez uczennice z 3 klasy – fotobudki. Dziewczynki z klasy III upiekły babeczki, każdy chłopak otrzymał lizak, popcorn i dyplom ,,Super chłopaka''. Świetnie się bawiliśmy przy fotobudce. Wszystkim chłopakom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!