ZOO MAR W SZONOWICKIM PRZEDSZKOLU
  • 28 Wrzesień 2023

W czwartek, 28.09. odwiedzili nas niecodzienni goście. Do naszych drzwi zapukała Pani Gosia,która pracuje w sklepie zoologicznym ZOO-MAR w Raciborzu.Przyjechała do nas w towarzystwie zwierzątek,dokładnie były to króliczki,żółw oraz wij olbrzymi. Opowiedziała wiele ciekawych rzeczy na temat życia,sposobu odżywiania i zasad obcowania z nimi. Każdy miał okazję pogłaskać,bądź też wziąć do ręki wybrane zwierzątko. Wszyscy z wielką uwagą i skupieniem słuchali oraz odpowiadali na pytania Pani Gosi. Pod koniec spotkania każdy otrzymał w prezencie kolorowanki. Dzieci już po pierwszym spotkaniu prosiły o kolejne, także bardzo dziękujemy Pani Gosi Sąsiadek-Szczyrbowskiej za wspaniałe zajęcia oraz umożliwienie naszym wychowankom kontaktu ze zwierzętami.