Na drodze Cię Jezu spotykam
  • 30 Kwiecień 2019
Dnia 26 kwietnia odbyła się XI edycja konkursu religijnego " Na drodze cię Jezu spotykam". Tematem przewodnim tegorocznych zmagań była znajomość Pisma Świętego. Powtarzając za św. Hieronimem " Nieznajomość Pisma świętego jest nieznajomością Chrystusa". W etapie między szkolnym wzięło udział 12 szkół rejonu Raciborskiego. Do finału przeszło 5 szkół : Szkoła podstawowa nr. 15-miejsce I,Szkoła podstawowa nr. 18 - miejsce III, Szkoła podstawowa z Krzyżanowic - miejsce II, Szkoła podstawowa z Gamowa-miejsce IV oraz Szkoła podstawowa z Nędzy- miejsce V. Drużyny otrzymały nagrody dla Szkoły, każdy uczestnik otrzymał również nagrodę indywidualną. Spośród wielu sponsorów wyróżnić należy Starostę Powiatowego oraz Wójta Gminy Rudnik, którzy objęli patronat nad konkursem. Zwycięzcom gratulujemy.