Gala konkursu
Gala konkursu "List do Taty"
  • 06 Wrzesień 2023

5 września 2023 r. w Gościńcu Wodzisławskim miała miejsce uroczysta gala podsumowująca konkurs „List do Taty”, którego koordynatorem była senator Ewa Gawęda. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudniku reprezentowało 20 uczniów z klasy V i VI. Ich zadaniem było napisanie listu, w którym dzielą się swoimi odczuciami na temat „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata?”. Wszystkie prace były bardzo wzruszające, a komisja wielokrotnie podkreślała, że miała twardy orzech do zgryzienia. Prace naszych uczniów zostały docenione przez jury - Jerzy Otlik zajął III miejsce, a Wiktoria Rzepka otrzymała wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek oraz pamiątkowe prezenty, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

Karina Puls