ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI
  • 12 Kwiecień 2019

WIELKA ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

TRWA NADAL /stale/

WSPOMÓŻ SZKOŁĘ I PRZYNIEŚ SWOJE ELEKTROŚMIECI  DO  SZKOŁY.

SZKOŁA OTRZYMA W ZAMIAN  POMOCE NAUKOWE, KRZESEŁKA, NOWY SPRZĘT ELEKTRONICZNY, ŁAWKI SZKOLNE itp.

Dziękujemy bardzo rodzicom, uczniom, mieszkańcom, nauczycielom a także pracownikom szkoły oraz wszystkim, którzy do tej pory wsparli nasze akcje. Dzięki Waszemu zaangażowaniu w organizowane w naszej szkole zbiórki elektrośmieci w ramach akcji :”Moje miasto bez elektrośmieci” uzyskaliśmy punkty oświatowe, które wymieniliśmy na rzutnik oraz pomoce naukowe do klasy biologicznej.

Do tej pory w naszej szkole odbyło się sześć wielkich zbiórek w czasie których zebraliśmy ponad osiem ton elektrośmieci. Jest to ogromna ilość niebezpiecznego, szkodliwego i zbędnego sprzętu. Dzięki takim akcjom chronimy środowisko, sprzątamy nasze otoczenie, uzyskujemy wolne miejsce w domu i najważniejsze : wspomagamy szkołę i dajemy lepsze warunki do nauki i rozwoju naszym dzieciom.

Koordynatorem akcji jest Krystyna Rudek-Kampka.