Zwycięstwo należy do najbardziej wytrwałych
  • 22 Czerwiec 2023

Pod takim hasłem odbyła się tegoroczna Gala Sportu, zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy ZRYW Rudnik. W gali uczestniczyli zawodnicy, którzy trenują i rozwijają swoją pasję sportową. Klub posiada dwie piłkarskie drużyny młodzieżowe - Żaki i Młodziki. Na dzisiejszej Gali Sportu najlepsi piłkarze zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami Najlepszego Piłkarza i Najlepszej Piłkarki. Gościem specjalnym był absolwent szkoły w Rudniku a obecnie zawodnik Rekordu Bielsko Biała - Tomasz Walaszek. Tomek jest Młodzieżowym Mistrzem Polski w futsalu i gra regularnie na poziomie III ligi. Naszym zawodnikom Tomek przekazał,że najważniejsze to regularna praca wykonywana z pasja na treningach.

Dzisiejsza Gala Sportu jest okazją by docenić Wasz talent, wysiłek oraz pasję i zaangażowanie. Osiągane przez Was wyniki sportowe bardzo mnie cieszą a trenowanie Was daje mi ogromną radość - mówiła Bożena Walaszek.