Komers klasy ósmej
  • 18 Czerwiec 2023

Dnia 15 czerwca  odbył się pożegnalny komers klasy ósmej. Uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi bawili się w restauracji "Mirena".

Zaczęło się o godzinie 17.00. Powoli salę wypełniało coraz więcej ludzi, aż w końcu pojawili się wszyscy. Udekorowana sala dodawała wieczorowego klimatu, oraz była bardzo szykowna. Już od samego początku każdy wziął ze sobą dobry humor - i o to właśnie chodziło. Komers uczniowie rozpoczęli tańcem "Belgijka". Później podziękowania dla pracowników szkoły oraz dla rodziców. Nie zabrakło też podziękowań ze strony rodziców.

Po skończonej inscenizacji, nadeszła pora zabawy do późnej nocy.  Przy tak świetnej muzyce, nawet standardowo Ci, którzy podpierali ściany, ruszyli na parkiet. Wszyscy bardzo dobrze się bawili a tegoroczny komers można uznać za udany.

Dziękujemy rodzicom za organizację, a naszym najstarszym uczniom życzymy dostania się do wymarzonych szkół.