Czytanie na polanie w rudnickim przedszkolu
  • 15 Czerwiec 2023
Każde miejsce jest dobre, aby wybrać się w nie z ulubioną książką. Przekonały nas o tym Panie z GBP w Rudniku, zapraszając rudnickie przedszkolaki na zajęcia edukacyjno-literackie, tym razem na świeżym powietrzu. Promienie słońca, delikatny powiew wiatru i otaczająca przyroda. Lepszych warunków, aby promować czytelnictwo wśród najmłodszych nie ma.
Jak zwykle Panie przygotowały różne atrakcje dla dzieci, oczywiście najistotniejszą było czytanie bajek na łączce, ale były również zabawy ruchowe z chustą animacyjną oraz tworzenie pięknych obrazów ze znalezionych na polance roślinek. Okazało się, że zielona na pierwszy rzut oka łąka, kryje w sobie wiele kolorów. Bardzo dziękujemy za wspaniałe zajęcia.