Konkurs geograficzny
  • 02 Czerwiec 2023

1 czerwca w czasie imprezy z okazji Dnia Dziecka zostały przedstawione wyniki szkolnego konkursu geograficznego "Rudnik - nasz... i nie tylko". Zadanie konkursowe polegało na odnalezieniu jak największej ilości nazw miast i wsi "Rudnik" znajdujących się na terenie Polski. Organizator – nauczyciel geografii p. Artur Marcinkowski przeanalizował propozycje, w wyniku czego okazało się, że największą liczbę punktów uzyskali następujący uczniowie:

1. Jerzy Otlik 21+2=23pkt.

2. Bartosz Twaróg 20+2=22pkt.

2. Daniel Stuchły 20+2=22pkt.

Kolejne miejsca zajęli Jacek Fiołka, Sander Marcol i Nadia Grygutis. Laureatom i pozostałym uczestnikom wręczono cenne  nagrody oraz dyplomy. Serdecznie dziękujemy sponsorom - Radzie Rodziców ZSP i wydawnictwu Nowa Era. Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali również oceny za aktywność z przedmiotu geografia.