• 01 Czerwiec 2023

Pierwszy dzień czerwca to zwykle jeden z ulubionych dni w ciągu roku szkolnego, nie tylko dla uczniów. Okazuje się, że starsze dzieci też potrafią nadal się dobrze bawić. W dniu dzisiejszym w naszej szkole nie zabrakło serdecznych życzeń, słodkości, sportowych emocji i dobrej zabawy.

Starsze klasy dzień rozpoczęły od rozgrywek siatkarskich, emocje były tym większe, ponieważ drużyna uczniów mogła się zmierzyć z drużyną nauczycieli. Po bardzo zaciętej walce sędzia ogłosił remis. Dalsze atrakcje czekały na uczniów na placu zabaw obok GCI, gdzie odbyło się ognisko z kiełbaskami ufundowanymi przez Radę Rodziców Szkoły.

Młodsze klasy poranek spędziły oglądając film pt. ,,Dzika ekipa”. Następnie wzięli udział w zawodach sportowych o Puchar Mistrzów Dnia Dziecka. Po wyczerpujących zawodach uczniowie wciąż mieli energię, aby poskakać na dmuchańcach. Na zakończenie dnia uczniowie młodszych klas również dostali kiełbaskę z grilla.

Tego dnia uczniów naszej szkoły odwiedził Wójt Gminy Rudnik - Pan Piotr Rybka oraz Pani Gabriela Seidel obdarowując uczniów słodkim upominkiem oraz biletem wstępu na basen w Raciborzu H2Ostróg.