Festyn rodzinno - parafialny
  • 30 Maj 2023
 W niedzielne popołudnie, 28 maja 2023 roku o godzinie 14.30 w ogrodach parafialnych oraz na podwórku plebanii w Rudniku odbył się Festyn Rodzinno-Parafialny. Rozpoczął się on od serdecznego powitania gości przez gospodarza miejsca-księdza proboszcza Piotra Malawskiego oraz dyrektora ZSP w Rudniku- panią Weronikę Żymełkę.
  Następnie zaczęły się oczekiwane przez wszystkich uczestników festynu występy artystyczne przedszkolaków i uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. W programie imprezy znalazły się również inne atrakcje przygotowane dla uczestników, zarówno tych małych, jak i dorosłych. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni,oglądać sprzęt strażacki rudnickich druhów,spotkać policyjną maskotkę Sznupka, brać udział w przygotowanych dla nich grach i zabawach a także zjeść pyszne słodkości.
Na dorosłych natomiast czekały przygotowane punkty gastronomiczne oferujące kawę, pyszne ciasta,naleśniki, napoje, grill oraz wspaniała zabawa z DJ-em.
  Serdecznie dziękujemy wszystkim,którzy zaangażowali się w organizację festynu,biorącym udział przedszkolakom,uczniom oraz  gościom, którzy zaszczycili festyn swoją obecnością.