PRZEDSZKOLAKI Z RUDNIKA W REMIZIE STRAŻACKEIJ
  • 14 Maj 2023
W czwartek, 11 maja rudnickie przedszkolaki wyruszyły do remizy Strażaków z Rudnika. Czekał już tam na  nich Pan Michał Mrowiec, który bardzo ciekawie opowiedział o trudnej pracy strażaków oraz zapoznał dzieci ze sprzętem wykorzystywanym przez dzielnych druhów podczas różnego rodzaju akcji.
Wszystkie chętne dzieci  na chwilkę mogły poczuć się strażakami, ponieważ miały możliwość obsługiwania małej sikawki, chłopcy-ochotnicy zademonstrowali przygotowanie się do akcji ratunkowej. Natomiast wszystkie przedszkolaki zobaczyły pomieszczenie, w którym Panowie strażacy przebierają się przed wyjazdem do akcji. Niespodzianką były przygotowane dla wszystkich soczki, które mogliśmy skonsumować w remizie.
Serdecznie dziękujemy Panu Michałowi za zaproszenie i przeprowadzenie bogatego w różnorodną wiedzę o pracy strażaków spotkania a wszystkim Strażakom życzymy bezpiecznej pracy.