III miejsce piłkarek z Rudnika w finale wojewódzkim o Puchar Tymbarku.
  • 14 Maj 2023

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie został rozegrany finał wojewódzki turnieju o Puchar Tymbarku.  Do rywalizacji w kategorii U10 przystąpiły piłkarki ze Szkoły Podstawowej w Rudniku.

W fazie grupowej wygrały 5:1 z SP 31 Rybnik, 9:0 z ZSP Kochcice, 12:0 z Zarzeczem. Z kompletem punktów awansowały do fazy pucharowej, w której pokonały 3:2 SP 15 Katowice. W półfinale przegrały 1:6 z SP 17 Chorzowem. W meczu o 3 miejsce pokonały 3:2 drużynę

ZSP Jaknowice. Dziewczyny do Chorzowa pojechały po puchar i swoje  marzenie spełniły, a puchar  zdobyły bo maja wielkie serce do gry. Rudnicka szkoła jest bardzo dumna z sukcesu swoich piłkarek.

Skład zespołu: Milena Chruściel, Paulina Bujak, Julia Musioł, Zofia Pisarczyk, Karolina Zeman, Alicja Rzepka - trener Bożena Walaszek.