POSZUKIWANIE PREZENTÓW OD ZAJĄCZKA WIELKANOCNEGO
  • 04 Kwiecień 2023

4 kwietnia uczniowie pierwszej klasy wzięli udział w zabawach z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Najpierw stworzyli piękne pisanki wielkanocne przy użyciu klocków-pianek, a następnie wzięli udział w poszukiwaniu zajączka wielkanocnego. Było to trudne zadanie do wykonania, ponieważ dzieci musiały wykazać się dużą spostrzegawczością. Przeszukując halę sportową, pierwszaki musiały odszukać obrazki, kierując się zapisanymi informacjami. Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami, dlatego w nagrodę zajączek dał im wskazówki, przybliżające miejsce ukrycia prezentów od niego.  Okazało się, że prezenciki pochowane były w walizkach, do których uczniowie po wykonaniu zadania otrzymali specjalny kod otwierający je. Ciekawe było to, co zajączek pochował w walizkach, a dzień upłynął w miłej atmosferze!