Wagary 2023
  • 22 Marzec 2023

Tradycyjnie jak co roku uczniowie naszej szkoły 21 marca spędzają Pierwszy Dzień Wiosny  na bezpiecznych  „wagarach”. W tym roku klasy młodsze miały zaplanowany wyjazd do Fly Parku  w Radlinie, a klasy starsze wyjazd do Obory. Pogoda niestety nie dopisała i klasy starsze pozostały w szkole organizując mini zawody halowe w grach drużynowych w ping ponga i badmintona oraz grach planszowych dla uczniów preferujących gry logiczne. Natomiast młodszym klasom deszczowa pogoda nie przeszkadzała. Dzieci bawiły się świetnie i starały się skorzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez Fly Park. Ten wyjazd pomógł rozładować naszym podopiecznym emocje, nagromadzoną energię i nabrać chęci do dalszej nauki. W drodze powrotnej jak zwykle zatrzymaliśmy się  w MacDonaldzie. Po takim wysiłku fizycznym należał się dzieciom skromny posiłek.