Z przyrodą za pan brat
  • 16 Marzec 2023

W poniedziałek 13.03.2023r. jedenastu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w XII Międzygminnym Konkursie Recytatorskim pt. „Z przyrodą za pan brat” zorganizowanym w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kobyli . Dzieci oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych- klasy 1-3 oraz klasy 4-6. Wszyscy uczniowie, którzy przybyli na konkurs byli doskonale przygotowani. Przez co jury w skład, którego wchodzili nauczyciele z poszczególnych szkół, biorących udział w konkursie miało trudności w wyłonieniu zwycięzców. Z naszej szkoły w kategorii klas 4-6, III miejsce zdobyła Maja Ewy z klasy 4, która otrzymała dyplom oraz nagrodę rzeczową. Pozostali nasi uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali na pamiątkę drobne upominki oraz dyplomy.