WYJAZD PRZEDSZKOLAKÓW Z RUDNIKA DO PARKU TRAMPOLIN „FLYPARK
WYJAZD PRZEDSZKOLAKÓW Z RUDNIKA DO PARKU TRAMPOLIN „FLYPARK"
  • 06 Marzec 2023
Przedszkolaki wraz z opiekunami wybrały się 6 marca do FLYPARKU – Parku Trampolin w Radlinie. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, rozwijanie zainteresowania sportem, rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, a co najważniejsze zacieśnianie relacji koleżeńskich.
Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorów korzystaliśmy z szeregu atrakcji m.in. trampolin, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, małpiego gaju oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, zwinnościowa karuzela „ELIMINATOR".
Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczała nas przez cały dzień!!!