Jak poznać kogoś lepiej?
  • 07 Marzec 2023
Uczniowie klasy 1 w ramach projektu z programu Ciekawskie pierwszaki. Jak poznawać świat w klasie? wzięli udział w kolejnych zajęciach pt. „Jak poznać kogoś lepiej? Dzieci dowiedziały się na zajęciach, że możemy poznawać się i komunikować nie tylko przy użyciu mowy- w zrozumieniu tego pomogły im wspólne zabawy „leśna orkiestra” czy też wspólna praca plastyczna pt. „co nas łączy”. Pierwszaki wysłuchały również miniwykładu o zwierzętach, żyjących w lesie. Dowiedzieli się jak żyją zwierzęta, a następnie wspólnie zastanowili się w czym są podobne do ludzi. Uczniowie wymyślali również swoje „Leśne imiona”. Czas upłynął w miłej atmosferze, a na koniec zajęć w ramach podsumowania wszyscy wypowiedzieli się czego się dzisiaj dowiedzieli na zajęciach i co im się najbardziej podobało.