DZIEŃ BABCI I DZIADKA W RUDNICKIM PRZEDSZKOLU
  • 16 Luty 2023
"Kto to taki, kto to taki? Kto ma zawsze dla mnie czas?
To Babcia i Dziadek i to nie jest przypadek, że dziś powiem po raz setny Kocham Was…”
Słowa tej dziecięcej piosenki wybrzmiały 16 lutego głośno w rudnickim przedszkolu, a powodem była zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Na wstępie pani dyrektor Weronika Żymełka przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a później swoje życzenia składały dzieci. Życzenia miały formę wierszy, piosenek i tańców, którymi wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność za trud i oddanie kochanych Babć i Dziadków.
Każda Babcia została również obdarowana laurką, którą przedszkolaki wykonały własnoręcznie w przedszkolu.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil, długiego życia i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.