ŚWIĘTO PRZYJAŹNI W PRZEDSZKOLU W SZONOWICACH
  • 14 Luty 2023
To właśnie dzisiaj,14 lutego do sali udekorowanej  czerwonymi sercami z samego ranka zawitały przedszkolaki w ubrankach,w których królował oczywiście kolor czerwony. Zabawy rozpoczęliśmy od przybliżenia dzieciom wartości przyjaźni w życiu człowieka. Dzieci aktywnie opowiadały na temat „Jaki powinien być prawdziwy przyjaciel?”.
Okazało się, że dzieci dużo wiedzą na temat przyjaźni i rozumieją jej znaczenie w życiu.  Wiemy również, że bardzo często przyjaźnie zawierane w  przedszkolu trwają latami, są trwałe i wartościowe.
Po wielu zabawach muzyczno-ruchowych oraz zrobieniu sobie pamiątkowych zdjęć w fotobudce każdy samodzielnie wykonał laurkę dla swojego kolegi/koleżanki,po czym osobiście ją wręczył wybranej osobie.
Z całego serca dziękujemy naszym przedszkolakom i ich rodzicom za cudowną niespodziankę,jaką otrzymałyśmy z rąk przedstawicieli rodziców. Dziękujemy również za przygotowanie słodko-zdrowej niespodzianki dla naszych pociech.
To był piękny dzień, który na długo zostanie w naszej pamięci.