Kartka świąteczna
  • 03 Luty 2023

Uczniowie naszej szkoły oraz przedszkolaki z Rudnika i Szonowic, jak co roku, wzięli aktywny udział w konkursie plastycznym na „Najładniejszą kartkę świąteczną”, organizowanym tradycyjnie przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Wszystkie kartki były bardzo ciekawe, widać było ogromne zaangażowanie w ich wykonanie oraz niewyczerpaną kopalnię kreatywnych pomysłów i zdolności plastycznych. Szkolna komisja konkursowa w składzie :Barbara Burdzik, Gabriela Horny i Karina Sekuła, miała nie łatwe zadanie, by wybrać te najpiękniejsze.

Wybrane kartki „najładniejsze z najładniejszych” zostały przekazane do Oddziału Miejskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i wzięły udział w powiatowym etapie konkursu.

Wyróżnienie w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali:

W kategorii przedszkole: Natalia Reichel

W kategorii klas I-III: Oliwier Granieczny kl.II

W kategorii klas IV-VI: Jerzy Otlik kl.V

Wszystkie wykonane przez uczniów kartki świąteczne z załączonymi życzeniami zostały przekazane dla podopiecznych Domu Opieki „Domowe Zacisze” w Sławikowie.

Bardzo dziękujemy wszystkim za aktywny udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.