"DZIŚ W PRZEDSZKOLU WIELKI BAL…”
  • 02 Luty 2023
Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez najmłodszych, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

„Dziś w przedszkolu wielki bal,
tańczy razem ze sto par.
Lalka Barbie, miś Puchatek,
w czerwonym kubraczku skrzatek.
Tralalalala, tralalala,
każdy dobry humor ma.
Trzy księżniczki, bury miś
tańczą walca raz, dwa, trzy.
Zorro z Batmanem pomyka,
wesoło dziś gra muzyka.”

Dzisiaj w naszym Przedszkolu, 31 STYCZNIA, odbył się Bal Karnawałowy. Nasze sale zamieniły się w magiczne miejsce – w „Królestwo bajek”. Dzieci wraz z paniami zmieniły się w: myszki, wróżki, pszczółki, królewny, Superbohaterów oraz przeróżne zwierzaki i inne postaci z bajek, baśni oraz naszych marzeń.

Były tańce, konkursy, pokaz mody karnawałowej, wybór krzesełkowego Króla, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała dzieci do wspólnej zabawy.

Wszyscy świetnie się bawili. Sądząc po wesołych minach dzieci, zabawa była bardzo udana, a atmosfera karnawałowego balu dostarczyła przedszkolakom wielu wrażeń..