„WITAJ JEZU UKOCHANY”  CZYLI JASEŁKA RUDNICKICH PRZEDSZKOLAKÓW
„WITAJ JEZU UKOCHANY” CZYLI JASEŁKA RUDNICKICH PRZEDSZKOLAKÓW
  • 15 Styczeń 2023

W niedzielne popołudnie, 15 stycznia, w kościele parafialnym pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rudniku, dzieci z Samorządowego Przedszkola w Rudniku zaprezentowały swoim bliskim i całej społeczności Rudnika Jasełka pt. „Witaj Jezu ukochany”.

Świąteczny wystrój kościoła, kolędy i wzruszające pastorałki w wykonaniu przedszkolaków podkreśliły klimat betlejemskiej nocy. Dzieci z dużym zaangażowaniem wcieliły się w swoje postacie, które oczekiwały przyjścia Jezuska na świat i przeżywały jeszcze raz magię Świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie mali artyści zostali nagrodzeni głośnymi oklaskami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom małych aktorów, przybyłym Parafianom, a w szczególności księdzu Piotrowi Malawskiemu, proboszczowi parafii w Rudniku za pomoc przy organizacji Jasełek oraz słodkości dla dzieci.