Spotkanie z pracownikiem socjalnym w Przedszkolu w Szonowicach
  • 11 Styczeń 2023

W poniedziałek, 9 stycznia zaprosiliśmy do naszego przedszkola kolejnego rodzica w ramach realizacji innowacji pedagogicznej pt."POZNAJEMY ZAWODY NASZYCH RODZICÓW". Była to Pani Monika Schink,Mama naszego Dawidka.
Serdecznie dziękujemy Pani Monice za przybliżenie nam zawodu pracownika socjalnego i biurowego. Mama Dawidka opowiedziała nam jak wygląda jej dzień w pracy, jakie ma obowiązki oraz jakie zasady obowiązują na jej stanowisku pracy. Dzieci wspólnie doszły do wniosku,że wykonując taką pracę trzeba mieć wielkie serce. Na koniec każdy przedszkolak miał okazję wcielić się w rolę takiego pracownika i przygotować specjalne akta osobowe,które zostały podpisane,opieczętowane, a następnie włożone do specjalnej koperty. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz ogrom przekazanej nam wiedzy.