Szkolne spotkania opłatkowe
  • 23 Grudzień 2022

22 grudnia był ostatnim dniem nauki przed świętami. Po trzech lekcjach, które przebiegły według planu, wszyscy spotkaliśmy się na hali sportowej. Po życzeniach świątecznych złożonych całej społeczności szkolnej przez Dawida - przewodniczącego samorządu uczniowskiego, rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie przy akompaniamencie akordeonu, na którym przygrywała nam nasza pani Dyrektor.

Wprowadzeni w świąteczny nastrój udaliśmy się na klasowe wigilijki. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali stoły, świąteczne dekoracje i drobny poczęstunek. Świętowanie w klasach rozpoczęliśmy od składania sobie życzeń i podzielenia się opłatkiem. Po obdarowaniu się upominkami, które przygotowaliśmy dla siebie nawzajem, zasiedliśmy do naszych stołów i opowiadaliśmy sobie o tradycjach świątecznych w naszych rodzinach. Czas upłynął nam bardzo miło. Do zobaczenia w Nowym 2023 Roku!