Pomocnicy Świętego Mikołaja, dziękujemy!
  • 21 Grudzień 2022

Pomocnicy Świętego Mikołaja, dziękujemy! Gdyby nie wasza pomoc 2022 nie byłby tak magiczny. Dziękujemy, że piszecie tą wspaniałą bajkę Dobra razem z nami!

Dziękujemy wszystkim szkołom, przedszkolom, żłobkom, dzieciom, rodzicom i miejscom pracy, które włączyły się w akcję Dzień i Bieg w Piżamie! Było was ponad 400 w 2022 roku! Dzięki wam udało nam się zebrać fundusze na pomoc na oddziałach onkologicznych ❤

Dziękujemy wszystkim firmom, które zaangażowały się w nasze działania i nas wspierały podczas organizacji wydarzeń! ❤

Dzięki Wam udało nam się przeprowadzić akcje Piękno Mamy, Dzień i Bieg w Piżamach, Marzenia Onko Dzieci, OnkoOkno, Wylosuj Anioła, Zbiórka Pluszowych Misiów oraz zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy na oddziały, zbiórka dla domów dziecka w Mariupolu.  Przeprowadziliśmy międzynarodowe seminaria, kursy mistrzowskie i projekty z zakresu psychologii, psychoonkologia i terapii traumy dla psychologów z Ukrainy. Współpracowaliśmy z Polskim Towarzystwem Psychoonkologicznym, Zakładem UNESCO Akademii Pedagogiki Specjalnej (Warszawa, Polska), Zakładem Psychologii Ogólnej i Medycznej Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Bogomolets (Kijów, Ukraina), Instytutem Psychologii im. Kostiuka Akademii Nauk Pedagogicznych Ukrainy  przy wsparciu Earthlings Hub (USA) i Blue Marble Space Institute of Science (USA).

Dziękujemy, że jesteście z nami i pomogliście nam uskrzydlić nasze akcje! ????

Widzimy nowe horyzonty do działania jak i wzrastające potrzeby, a ostatnie czasy szczególnie podkreślają, jak ważne jest zdrowie i wsparcie chorych, dlatego każdego dnia jeszcze bardziej staramy się rozwijać. Nasze Akcje na Facebook (Wylosuj Anioła, Piękna Mama, Bieg w Piżamach) śledzi ponad 50 000 użytkowników. To dzięki wam, tak prężnie się rozwijamy i możemy pomagać!

Pomaganie uskrzydla i to wy codziennie nam to udowadniacie. Dziękujemy! ❤

Fundacja „Gdy Liczy się Czas” dziękuje za pomoc i wspólne bycie w roku 2022, obyśmy się zobaczyli ponownie w 2023. Obserwujcie nasze działania, mamy wspaniałe plany!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, bez was nam by się nie udało ❤ Fundacja "Gdy Liczy się Czas" życzy zdrowych i wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku! Przesyłamy moc uścisków i uśmiechów