Sukces Wiktorii w Powiatowym Konkursie Kolęd
  • 19 Grudzień 2022
 Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 4 Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy Małemu". Konkurs odbył się 16 grudnia w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Wojnowicach, zorganizowany pod Honorowym Patronatem: Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody, Burmistrza Gminy Krzanowice Andrzeja Strzedulli. W konkursie wzięło udział 48 uczestników z 22 szkół podstawowych powiatu. Wśród solistów wyróżniono 3 kategorie wiekowe: uczniowie klas 2-3, klas 4-6 oraz klas 7-8. Wśród tak ogromnej konkurencji nasi uczniowie wypadli naprawdę dobrze.
Wiktoria Rzepka uczennica kl.V zdobyła I MIEJSCE w kategorii wiekowej klas 4-6.Zaśpiewała  pastorałkę pt.: " Od serca do ucha". Przygrywką na skrzypcach, porywającym śpiewem i ciekawą interpretacją podbiła serca jury.
Pozostali wokaliści : Zofia Pisarczyk kl.II, Ignacy Marcinek kl.II,Karolina Zeman kl.III i Nadia Grygutis kl.VI otrzymali dyplomy i słodkie nagrody. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.