Barwy jesieni w przyrodzie
  • 14 Grudzień 2022

Konkurs plastyczny "Barwy jesieni w przyrodzie"

Na poniedziałkowym apelu poświęconemu prawom i obowiązkom dziecka zostały wręczone nagrody zwycięzcom szkolnego konkursu plastycznego Barwy jesieni w przyrodzie. W kategorii klas 1-3 miejsce I zajęła Martyna Stuchły – uczennica kl.I, miejsce II przypadło Mateuszowi Urbiszowi z kl.I, a miejsce III- Julii Musioł z kl. II. Wyróżnienie otrzymał Jakub Skupień z kl. II.

W kategorii klas 4-8 miejsce I zajął Adam Przybyła z kl. IV i miejsce III zajęli Sawyer Gajda z kl. IV i Aron Gajda z kl.VI. Gratulujemy zwycięzcom.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.

Organizatorki konkursu p. Gabriela Horny i p. Sylwia Przybyła dziękują wszystkim uczniom, którzy różnorodność i piękno jesiennej przyrody ukazali plastycznymi środkami wyrazu na barwnych i pomysłowych pracach konkursowych.