MIKOŁAJKI  W PRZEDSZKOLU W RUDNIKU
MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU W RUDNIKU
  • 07 Grudzień 2022
"6 grudnia- jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie. A kiedy rozda już prezenty, wraca do nieba uśmiechnięty".
6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo wyczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, a on obdarował ich prezentami. Święty Mikołaju dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w pomoc w zoorganizowaniu spotkania z Mikołajem.