KASZTANOBRANIE W SZONOWICACH
  • 29 Listopad 2022
Przedszkole w Szonowicach po raz pierwszy w tym roku wzięło udział w akcji "Kasztanobranie".
Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzinom za zaangażowanie.Wspólnymi siłami udało nam się uzbierać 411 kg, za które nasza placówka otrzymała 329 zł. Dziękujemy Radzie Rodziców ze  Szkoły w Rudniku za możliwość  dołączenia do wspólnej zbiórki. Dzięki wspólnej zbiórce całego zespołu i przekroczeniu limitu 3 ton przyznano nam za każdy uzbierany 1kg kasztanów 80 gr.
Każdy przedszkolak otrzymał słodkiego wafelka. Wyróżniono również osoby,które uzbierały najwięcej kasztanów. Są to Gabriel,Miłosz,Wojtek i Dominik.Otrzymali oni dyplom z wyróżnieniem oraz grę memory.
Udział w tej akcji pokazał nam,że w grupie siła. Serdecznie wszystkim dziękujemy.